O nás

Máme jeden z největší právních týmů v České republice s odborností na stavební právo, energetiku a právo životního prostředí. Během několika let tým našich právníků ve Frank Bold Advokáti vyrostl a v současné době pokrýváme veškeré obory práva mimo právo trestní

Frank Bold Advokáti jsou členem expertní skupiny Frank Bold, která vznikla v roce 2013 a sdružuje mezinárodní tým takřka sto odborníků složený z právníků, energetických konzultantů, specialistů na PR a public affairs. Aktuálně máme pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Bruselu a Krakově. 

Jsme jediná advokátní kancelář certifikovaná v České republice jako B Corporation kombinující byznys přístup s odpovědností vůči společnosti. Od roku 2020 každoročně bodujeme ve firemním žebříčku Právnická firma roku, který nás opakovaně oceňuje jako velmi doporučovanou kancelář pro developerské a nemovitostní projekty, energetiku a energetické projekty a pro životní prostředí. 

Zakládáme si na tom, že s lidmi jednáme otevřeně a přímo. Neschováváme se za složitou právnickou terminologii a klientům navrhujeme jen takové úkony, u kterých sami věříme, že vedou k řešeníPři poskytování právních služeb se řídíme etickým kodexem a hodnotami, které jsou pro nás důležité.

Obraťte se na nás

Náš tým

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjmení*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.