Frank Bold stojí při Ukrajině: finanční pomoc odesílá jednotce Perun a Come back alive a vyzývá další podnikatele

Mezi speciální jednotku Perun a ukrajinskou organizaci Come back alive rozdělila tento týden expertní skupina Frank Bold 200 tisíc korun. Na veřejně prospěšné aktivity posílá organizace část svého zisku pravidelně, a proto mezi ně po začátku ruské invaze na Ukrajinu zařadila i podporu napadené země a jejích obyvatel. Protože válka zdaleka nekončí, vyzývá Frank Bold i další organizace k podpoře ukrajinského boje za svobodu. 

„Vražda Alexeje Navalného z minulého týdne nás utvrdila v tom, že ruský režim je nehumanistický a nerespektuje život. Kvůli krizi, v jaké se Ukrajina nachází, vyzýváme i další organizace a podnikatele, aby zvážili podporu Ukrajiny jakoukoliv částkou. Inspirativní pro nás v tomto směru byla také výzva investora a filantropa Jana Bárty na síti X, se kterým dlouhodobě spolupracujeme na veřejně prospěšných aktivitách a který významně podpořil sbírku na drony Nemesis,” říká ředitel Frank Bold Pavel Franc.

Stejnou částku, tedy 200 tisíc Kč věnovala expertní skupina Frank Bold organizacím, které pomáhají obyvatelům Ukrajiny, už na začátku ruské invaze. Aktuální situace ji přiměla v tomto pokračovat. S výzvou o připojení se k pomoci se proto nyní obrací také na své klienty, obchodní partnery i podporovatele veřejně prospěšných aktivit.

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjmení*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.