Modernizační fond: Nabízíme kompletní zpracování podkladů pro čerpání dotace

Ostrá dotační výzva Modernizačního fondu v program RES+ je za rohem. Pravidla pro čerpání podpory již byla zveřejněna a čekáme už jen, až Státní fond životního prostředí oficiálně vyhlásí a upřesní poslední parametry.

Pokud jste se zapojili do předregistrační výzvy, může se už v letošním roce ucházet o podporu v rámci dotační výzvy a rádi Vám v této souvislosti nabídneme naše služby. Společně s kolegy Frank Bold Energy a v partnerství s Regionální poradenskou agenturou Vás provedeme celým procesem od přípravy projektu, podání žádosti o dotaci až po samotnou realizaci. Pojistíte si tak včasné zpracování projektu a úspěšné podání žádosti o dotaci.

Na dotaci z Modernizačního fondu je možné získat až 50 procent z investičních nákladů, což je velká příležitost, jak nastartovat využívání obnovitelných zdrojů energie v celé České republice. Zájem je proto velký a očekává se, že uspěje jen malá část žadatelů. Rozhodující je nyní rychlost a kvalita podaných projektů, o kterou se rádi postaráme.  

S ohledem na požadavky vyplývající z pravidel čerpání podpory je Modernizační fond vhodný pro projekty o výkonu od 100 kW výše. Pokud váš projekt nedosahuje výkonu 100 kW a výše, náklady spojené s přípravou projektové žádostí pro Vás nejsou výhodné. Neznamená to, že se nemůžete ucházet o podporu z Modernizačního fondu, bude pro Vás ale zřejmě vhodnější využít programů Nová zelená úsporám (podmínky programového období 2021–2030 mají být vyhlášeny už v červnu), OP TAK nebo OP ŽP

Co nabízíme naši partnerům

  • Přípravu podkladů k podání žádosti o dotaci včetně projektové studie, žádosti o připojení, projektové dokumentace a případného statického posudku a energetického posudku 

  • Přípravu a administraci žádosti RES+ prostřednictvím Regionální poradenské agentury 

  • Přípravu elektrárny na klíč, případně jednotlivé kroky inženýringu 

  • Zaujaly Vás tyto možnosti? Dejte nám vědět, pošleme Vám další podrobnosti. 

Mám zájem o podrobnější nabídku

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjmení*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.